Author: 9***6
Date:
Review: Perfecta buena calidad 😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: S14/1
Price: 436.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Blond |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S27A |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 65 g |
| Chiều dài | 7.6 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2306275743889477 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 909275 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 9***6
Date:
Review: Perfecta buena calidad 😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: S14/1
Author: m***6
Date:
Review: Value for money: definitely one hundred percent valur for money Hair Softness: super soft Comfortable to wear: very comfy definitely love it True to length: one hundred percent Easy to wear: very easy and straoghtforward to wear
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***m
Date:
Review: Good quality, true to size , beautiful. I got so many compliments wearing this wig. It’s very comfortable. Highly recommended
Màu sắc: Nhiều màu
Author: t***3
Date:
Review: Easy to wear: comfortable to wear, true to lengs,hair softness and value for money
Màu sắc: S27A
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm